Yapay Zekadan 30 Haziran için XRP, ETH ve LINK Coin Tahminleri!

Kripto para piyasası lider kripto Bitcoin ile birlikte yükseldiği seviyelerde güç göstermeye devam ediyor. Lider altcoin Ethereum, etrafındaki ETF hype’ının da etkisiyle 4 bin dolar için savaşıyor. Piyasa pozitif bir atmosferde olsa da bunun kısa sürede tersine dönmesi mümkün. Bu belirsizliğin ortasında XRP, ETH ve LINK Coin için yapay zekanın tahminlerine baktık.

Yapay zeka 30 Haziran için XRP fiyatını tahmin ediyor

Kripto para piyasasındaki varlıkların çoğunluğu son haftalarda mütevazı bir büyüme kaydetti. Bunun yapamayanlar da en azından önceki kazanımlarını pekiştirdi. Bununla birlikte, XRP (XRP) durmaksızın negatif bir fiyat trendine saplanmış durumda. Bu yüzden, makine öğrenimi ve yapay zeka (AI) algoritmaları da XRP için iyimser değil. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere XRP, yılbaşından bu yana %15’in üzerinde düşüş kaydetti. Dahası, token geçtiğimiz günlerde ve haftalarda da sürekli düşüş gördü. Ancak son zamanlarda gidişatı hafifçe tersine çevirmeyi ve güne yeşil fiyat bölgesinde başlamayı başardı.

Bu arada, gelecekteki fiyat hareketi açısından, kripto analiz ve tahmin platformu PricePredictions’daki gelişmiş makine öğrenimi algoritması, XRP’nin düşmeye devam edeceğini öngörüyor. Yapay zeka, XRP’nin fiyatının 30 Haziran’da 0,448403 dolar olacağını tahmin ediyor. Bu da XRP’nin mevcut durumundan %13,83’lük bir düşüş anlamına geliyor.

30 günlük XRP fiyat tahmini. Kaynak: PricePredictions

Yapay zeka 30 Haziran için LINK Coin fiyatını tahmin ediyor

Merkezi olmayan bir Blockchain oracle ağı olan Chainlink (LINK Coin), son zamanlarda ilgi görüyor. Bunda ekosistemindeki yenilikçi gelişmeler etkili oluyor. Bu ivme kısa süre önce kayda değer bir fiyat artışına dönüştü. Böylece, LINK Coin altı haftanın en yüksek seviyesi olan yaklaşık 18 dolara ulaştı. Ancak, LINK Coin son zamanlarda dirençle karşılaştıktan sonra bir gerileme yaşadı. Şu anda Mart ayında ulaştığı 22,85 dolarlık yıllık en yüksek seviyesinin %23 altında işlem görüyor. Analistler, bunun bir düzeltme mi yoksa yeni bir yükseliş trendinin başlangıcı mı olduğunu tartışıyor

Bu konuya ışık tutmak amacıyla, LINK Coin fiyatının ay sonundaki potansiyel değerini tahmin etmek için makine öğrenimi algoritmalarından yararlanan yapay zekaya (AI) danıştık. Yapay zeka, LINK’in kısa vadeli beklentileri için bir yükseliş geleceği öngörüyor. CoinCodex, LINK Coin fiyatının 30 Haziran’a kadar 20,50 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Bu da tokenin mevcut fiyatından yaklaşık %15 artış anlamına geliyor. Bu yükseliş atmosferini daha da körükleyen, Chainlink’i çevreleyen tartışmalar ve olumlu duygular Reddit’te trend oluyor.

LINK fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Yapay zeka 30 Haziran için ETH fiyatını tahmin ediyor

Kripto para piyasasındaki birçok varlık fiyat artışlarını sürdürüyor. Sektörün en büyük altcoin’i Ethereum (ETH) da bunlardan biri. Yapay zeka algoritmaları ETH’nin önümüzdeki birkaç hafta boyunca ilerlemesi konusunda oldukça iyimser. Gerçekten de Ethereum, yatırım devi VanEck’in ETH’nin 2030 yılına kadar 22.000 dolara ulaşacağını öngören son derece olumlu tahminiyle yükselen kripto alanındaki mevcut yükseliş dalgasını sürdürüyor.

Yakın gelecek için fiyat tahmini açısından, Predictions tarafından kullanılan gelişmiş AI algoritmasına göre, Ethereum 30 Haziran gibi erken bir tarihte 3.927,66 dolar seviyesine ulaşacak. Bu, Ethereum’un mevcut fiyatından %2,12’lik bir artışı temsil ediyor.

30 günlük Ethereum fiyat tahmin grafiği. Kaynak: PricePredictions

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir